Witamy Aktualności Nasze salony Oferta Osiągnięcia Galeria fryzur Promocje Nowości Kontakt

Nowości Fashion Hair

 

Bon upominkowy- to wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, przyjaciela lub kogoś, komu w sposób szczególny pragniemy zrobić niespodziankę. Cenę bonu ustalasz sam!!

bon upominkowy jest do wykorzystania w naszym salonie na usługi fryzjerskie i solarium.

Bon upominkowy możesz wręczyć z okazji:

Wypełniacz do koków i upięć- masz cienkie i delikatne włosy, a chcesz mieć piekne upięcie lub kok awangardowy. Nie martw się- za pomocą wypełniacza do koków i upięć twoja fryzura będzie piękna i niepowtarzalna.EASY BUILD

Zadbaj w profesjonalny sposób o swoje włosy z zestawem EASY BUILD Ten znakomity i w pełni profesjonalny zabieg to komplet nie bywale skutecznych kosmetyków odbudowujących zniszczone włosy. Dzięki niemu Twoje włosy będą zdrowe, piękne oraz wyjątkowo mocne. Zawarte w zestawie składniki takie jak aminokwasy, keratyna, oraz witaminy bardzo skutecznie odbudują Twoje włosy, gwarantując jednocześnie miękkość, elastyczność i sprężystość włosów. Ponadto zabieg niewiarygodnie nawilży oraz bardzo skutecznie ochroni Twoje włosy przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur.Trwała ondulacja na rzęsy- nowa usługa naszego salonu- przyjdź, zobacz

Zabieg polega na utworzeniu skrętu rzęs poprzez nawinięcie na szablon oraz utrwaleniu go za pomocą zestawu czynników chemicznych, całkowicie bezpiecznych dla zdrowia i nie powodujących uczuleń. Czas zabiegu to około 40 minut, przed zabiegiem wskazane jest usunięcie maskary lub tuszu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie ma przeciwskazań medycznych do jego wykonywania. Zabieg trwałej ondulacji rzęs nie wpływa w jakikolwiek sposób na cykl życiowy rzęsy. Można korzystać z kąpieli w morzu, jeziorze lub basenie oraz sauny.

Laminacja włosów

Długotrwała ochrona – połysk – gładkość – objętość
Chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami i szkodliwym wpływem środowiska
Prosta stylizacja w domu: włosy są podatne na rozczesywanie i układanie fryzur
Zwiększona objętość, połysk i gładkość
Wzmocnienie i wyrównanie struktury włosów
Zwiększona elastyczność i zdrowy wygląd
Rezultat: Włosy zyskują objętość, połysk i elastyczność. Dają się łatwiej
stylizować, fryzura dłużej się utrzymuje, a włosy wyglądają zdrowiej.

Laminację włosów iNeo-Crystal przeznaczona jest do:
Włosów mocno zniszczonych
Porowatych, rozdwojonych, łamliwych
Długich lub zapuszczanych do długich
Rozjaśnianych lub farbowanych
Po trwałej ondulacji lub chemicznie prostowanych

 Zabieg keratynowy

Intensywnie nawilżający z efektem wygładzającym-jest to zabieg na bazie keratyny TAHE GOLD wzbogacony AKTYWNĄ CZYSTĄ KERATYNĄ i roślinnymi KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI oraz DROBINKAMI ZŁOTA,odmładza strukturę włosa INTENSYWNIE regeneruje i wygładza włos. Efekt zabiegu widać już po PIERWSZEJ aplikacji i utrzymuje się na bardzo długi czas we włosie.Ultradźwiękowa Pielęgnacja Włosów z Podczerwienią

Dlaczego zaprojektowano to urządzenie?
Pewne zabiegi chemiczne stosowane w salonie fryzjerskim, jak np. koloryzacja, mogą nieść zagrożenie dla kondycji włosów. Zarówno składniki odżywcze w kuracji pielęgnacyjnej, jak i pigmenty koloru nie zawsze sa całkowicie absorbowane przez włosy. Powodowane jest to przez łuskę włosa, która zamyka się w 100%, a to sprawia, że włosy pozbawione są jedwabistego blasku. Nadmierne ciepło zawsze działa szkodliwie na włosy. Łuska spuchnięta od ciepła rozszerza się i powoduje utratę wody oraz rozpad protein, nawet podczas samego zabiegu.
Z naszym urządzeniem do pielęgnacji włosów absorbcja wzrasta od 40 do 60%. Nasza pielęgnacja daje nam 2 korzyści - zaawansowaną technologię i bardziej profesjonalne usługi

Jak to działa?
Promienie podczerwieni wykorzystywane są do leczenia uszkodzonej tkanki włosów i stymulowania krążenia krwi w skórze głowy, dla utrzymania zdrowych i odżywionych włosów.
Magnetyczne wibracje fal doprowadzają wodę bezpośrednio do stanu gazowego, zmieniając strukturę cząsteczek bez podwyższania temperatury. Dzięki ultradźwiękom składniki odżywcze oraz pigment zostają efektywnie wchłonięte przez włos, a promienie podczerwieni pomagają w bezpośredniej odbudowie jego uszkodzonej tkanki, bez konieczności ogrzewania włosów, co zapobiega puchnięciu i rozszerzaniu łuski. Dzięki temu kora włosa zostanie odbudowana, co zapobiegnie rozdwajaniu się końcówek oraz łamaniu włosów. Ich elastyczność zostanie wzmocniona, a działanie czynników odżywczych oraz pigmentów przyspieszone i usprawnione.

Botox na włosyPOLEROWANIE WŁOSÓW!!!!

Nowoczesna metoda,polegajaca na poprawie kondycji włos ,pozbyciu sie rozdwojonych końcówek,które sa skutkiem negatywnych czynników środowiska ,złej wody,nasłnecznienia,częstego prostowania i suszenia włosów.Rewelacyny zabiegw kilka minut przywruci twoim włosom zdrowy wygląd na długi czas.Co najważniejszeto nie tracimy na długośći włosów.